Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBränslefilter P502163
Beskrivning av Bränslefilter P502163
| Outer Diameter | 82.4 mm (3.24 inch) |
| Thread Size | 3/4-16 |
| Length | 103.3 mm (4.07 inch) |
| Gasket OD | 62.86 mm (2.47 inch) |
| Gasket ID | 55.19 mm (2.17 inch) |
| Efficiency 50% | 10 micron |
| Collapse Burst | 20 bar (290 psi) |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | NISSAN/UD TRUCKS 16403Z9005 |
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara