Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHYDRAULFILTER P502382
Beskrivning av HYDRAULFILTER P502382
| Outer Diameter | 133.4 mm (5.25 inch) |
| Inner Diameter | 90 mm (3.54 inch) |
| Thread Size | M48 x 2 |
| Length | 174 mm (6.85 inch) |
| Gasket ID | 112 mm (4.41 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 7 micron |
| Anti-Drainback Valve | No |
| Bypass Valve | No |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | HITACHI 4205684 |
BT8906, 56203400, HF7935, 56203400, 4205684, SH60010, 1036023240, 1136033130, 1136043130, 1136043320, 1136043321, 2096076210, LFH5941, J8630321, J8631010, HC2702, 104207040, SPH9610, SPH9911, SFH1010, SFH3321, 104207040, 14524171
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara