Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHYDRAULFILTER P568836
Beskrivning av HYDRAULFILTER P568836
| Seal Material | Nitrile |
| Outer Diameter | 78.84 mm (3.1 inch) |
| Inner Diameter | 41.15 mm (1.62 inch) |
| Length | 262.1 mm (10.32 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 12 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar (149 psi) |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Primary Application | JOHN DEERE AL160771 |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara