Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHYDRAULFILTER P763535
Beskrivning av HYDRAULFILTER P763535
| Outer Diameter | 97 mm (3.82 inch) |
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 240 mm (9.45 inch) |
| Gasket OD | 70.15 mm (2.76 inch) |
| Gasket ID | 63.1 mm (2.48 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 4 micron |
| Efficiency Beta 20 | 12 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 13 micron |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
| Primary Application | CASE/CASE IH 47131180 |
8280DH10S00MX, 47131180, 75262702, 81863799, 818637990, 87431539, 1G8878, 3416643, 7000126, 66553, 10289059, 84469093, 84814635
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara