Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter. Cartridge P766811
Beskrivning av Hydraulfilter. Cartridge P766811
| Outer Diameter | 96 mm (3.78 inch) |
| Inner Diameter | 41 mm (1.61 inch) |
| Length | 265 mm (10.43 inch) |
| Outlet Diameter | 41 mm (1.61 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Collapse Burst | 10 bar (145 psi) |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Series | FLK110 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | H |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara