Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHYDRAULFILTER (CARTRIDGE) (DT) P567040
Beskrivning av HYDRAULFILTER (CARTRIDGE) (DT) P567040
| Seal Material | Viton |
| Outer Diameter | 96.11 mm (3.78 inch) |
| Inner Diameter | 50.62 mm (1.99 inch) |
| Overall Length | 473.5 mm (18.64 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 25 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar (149 psi) |
| Flow Direction | Reverse |
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara