Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLuftfilter B105006
Beskrivning av Luftfilter B105006
| Outlet Diameter | 102 mm (4.02 inch) |
| Body Diameter Maximum | 266.7 mm (10.50 inch) |
| Body Length | 266.7 mm (10.50 inch) |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 12.7 m³/min (448 cfm) |
| Rated Flow MR | 16.7 m³/min (590 cfm) |
| Rated Flow HR | 19.2 m³/min (678 cfm) |
| Restriction LR | 102 mm H2O (4.02 inch H2O) |
| Restriction MR | 152 mm H2O (5.98 inch H2O) |
| Restriction HR | 203 mm H2O (7.99 inch H2O) |
| Family | ECB |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara