Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLUFTFILTER (POWERCORE) P608533
Beskrivning av LUFTFILTER (POWERCORE) P608533
| Length | 249.5 mm (9.82 inch) |
| Width | 148.3 mm (5.84 inch) |
| Height | 181 mm (7.13 inch) |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | PSD |
| Type | Primary |
| Style | Obround |
| Media Brand | PowerCore® |
| Media Type | Cellulose |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara