Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLuftfilter C065051
Beskrivning av Luftfilter C065051
| Outlet Diameter | 33.02 mm (1.30 inch) |
| Body Diameter Maximum | 167.1 mm (6.58 inch) |
| Body Length | 254 mm (10.00 inch) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Restriction MR | 152 mm H2O (5.98 inch H2O) |
| Family | ECC |
| Primary Application | 1 G/BSPP |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara