Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLUFTFILTER (Y) P122514
Beskrivning av LUFTFILTER (Y) P122514
| Outer Diameter | 133.6 mm (5.26 inch) |
| Inner Diameter | 67 mm (2.64 inch) |
| Length | 279.4 mm (11.00 inch) |
| Minor OD | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FWG |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Flame Retardant |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara