Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLUFTFILTERHUS
Beskrivning av LUFTFILTERHUS
| Outlet Diameter | 152.4 mm (6 inch) |
| Body Length | 361.9 mm (14.25 inch) |
| Overall Length | 596 mm (23.46 inch) |
| Rated Flow LR | 17.8 m³/min (629 cfm) |
| Rated Flow MR | 20.9 m³/min (738 cfm) |
| Rated Flow HR | 23.6 m³/min (833 cfm) |
| Restriction LR | 152.4 mm H2O (6 inch H2O) |
| Restriction MR | 203.2 mm H2O (8 inch H2O) |
| Restriction HR | 254 mm H2O (10 inch H2O) |
| Family | PSD |
| Media Brand | PowerCore® |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara