Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLUFTFILTERHUS
Beskrivning av LUFTFILTERHUS
Attributes
| Length | 430 mm (16.93 inch) |
| Inlet Diameter | 114 mm (4.49 inch) |
| Outlet Diameter | 101.5 mm (4.00 inch) |
| Body Diameter Maximum | 259 mm (10.20 inch) |
| Body Length | 430 mm (16.93 inch) |
| Overall Length | 416 mm (16.38 inch) |
| Inlet Length | 205 mm (8.07 inch) |
| Outlet Length | 52 mm (2.05 inch) |
| Service Clearance | 400 mm (15.75 inch) |
| Family | ERB |
| Inlet Location | 143 mm (5.63 inch) |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara