Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossOljefilter P550949
Beskrivning av Oljefilter P550949
| Efficiency 87% | 15 micron |
| Outer Diameter | 118 mm (4.65 inch) |
| Thread Size | M95 x 2.5 |
| Length | 297 mm (11.69 inch) |
| Gasket OD | 119 mm (4.69 inch) |
| Gasket ID | 102 mm (4.02 inch) |
| Efficiency 99% | 30 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Media Type | Synthetic |
| Collapse Burst | 10.3 bar (149 psi) |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara