Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P566375
Beskrivning av Hydraulfilter P566375
| Seal Material | Viton |
| Outer Diameter | 81.2 mm (3.2 inch) |
| Inner Diameter | 51.1 mm (2.01 inch) |
| Overall Length | 201.9 mm (7.95 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 12 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar (149 psi) |
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara