Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLUFTFILTER X770088
Beskrivning av LUFTFILTER X770088
| Outlet Diameter | 106 mm (4.17 inch) |
| Body Diameter Maximum | 197 mm (7.76 inch) |
| Body Length | 655 mm (25.79 inch) |
| Rated Flow LR | 9.4 m³/min (332 cfm) |
| Rated Flow MR | 14 m³/min (494 cfm) |
| Rated Flow HR | 16 m³/min (565 cfm) |
| Restriction LR | 152 mm H2O (5.98 inch H2O) |
| Restriction MR | 203 mm H2O (7.99 inch H2O) |
| Restriction HR | 254 mm H2O (10.00 inch H2O) |
| Primary Application | VOLVO 823701 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type | Cellulose |
A1436C, ARM3701, 1561, 94920, PA2771, 94920, 5905113, 88920, 9671, 9671K, AF4100, AFR84100, FC803, 1374A, AF2167, HD1998, 4285, LA1024, E780001043, 020791, LAF3701, LAF3701E, 6920, 70596S, X770088003710, A83450, AF3450, 5000682145, J8537011, AF770088, 11033838, 110338381, 3825778, 38257788, 68152010, 823701, 8237018, AF4100, 811742, 00811742, 46920, 546920, WGA383
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara