Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLUFTFILTERHUS XRB CYCLOFLOW
Beskrivning av LUFTFILTERHUS XRB CYCLOFLOW
| Inlet Diameter | 127 mm (5.00 inch) |
| Outlet Diameter | 114.3 mm (4.50 inch) |
| Body Diameter Maximum | 288.5 mm (11.36 inch) |
| Body Length | 487.3 mm (19.18 inch) |
| Overall Length | 565.3 mm (22.26 inch) |
| Rated Flow LR | 9.34 m³/min (330 cfm) |
| Rated Flow MR | 11.5 m³/min (406 cfm) |
| Rated Flow HR | 13.4 m³/min (473 cfm) |
| Restriction LR | 152 mm H2O (5.98 inch H2O) |
| Restriction MR | 203 mm H2O (7.99 inch H2O) |
| Restriction HR | 254 mm H2O (10.00 inch H2O) |
| Family | XRB |
| Brand | Cycloflow™ |
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara