Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossAIR DRYER. SPIN-ON
Beskrivning av AIR DRYER. SPIN-ON
| Outer Diameter | 140 mm (5.51 inch) |
| Thread Size | M39 x 1.5 |
| Length | 165 mm (6.50 inch) |
| Gasket OD | 110 mm (4.33 inch) |
| Gasket ID | 99 mm (3.90 inch) |
| Type | Coalescing |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | DAF 1506635 |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara