Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBränslefilter P502157
Beskrivning av Bränslefilter P502157
| Outer Diameter | 93.93 mm (3.7 inch) |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 119.89 mm (4.72 inch) |
| Gasket OD | 71.37 mm (2.81 inch) |
| Gasket ID | 50 mm (1.97 inch) |
| Efficiency Beta 75 | 10 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Emulsified H2O Efficiency | 95 Percent |
| Collapse Burst | 6.9 bar (100 psi) |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara