Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBränslefilter P550540
Beskrivning av Bränslefilter P550540
| Outer Diameter | 75.69 mm (2.98 inch) |
| Inner Diameter | 26.16 mm (1.03 inch) |
| Length | 198.37 mm (7.81 inch) |
| Efficiency 99% | 22 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Collapse Burst | 8.3 bar (120 psi) |
| Type | Secondary |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara