Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBränslefilter P550811
Beskrivning av Bränslefilter P550811
| Outer Diameter | 108.8 mm (4.28 inch) |
| Thread Size | 7/8-14 |
| Length | 108.3 mm (4.26 inch) |
| Gasket OD | 72 mm (2.83 inch) |
| Gasket ID | 62.5 mm (2.46 inch) |
| Efficiency 99% | 10 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Type | Secondary |
| Style | Spin-On |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara