Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBRÄNSLEFILTER P550930
Beskrivning av BRÄNSLEFILTER P550930
| Outer Diameter | 93 mm (3.66 inch) |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 139.6 mm (5.50 inch) |
| Gasket OD | 72 mm (2.83 inch) |
| Gasket ID | 62 mm (2.44 inch) |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | CUMMINS 3942533 |
723720, BF1271, 95408, 86408, J942533, LFF9519, 3942533, FS19519, FSR819519, PS9000, 11N870010, SK3274, SN40539, FS356, SP105057, LFF9519, 3408, F55933, P550549, 33408, 533408
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara