Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBränslefilter P550943
Beskrivning av Bränslefilter P550943
| Outer Diameter | 77 mm (3.03 inch) |
| Thread Size | M16 x 1.5 |
| Length | 120 mm (4.72 inch) |
| Gasket OD | 70.2 mm (2.76 inch) |
| Gasket ID | 60.5 mm (2.38 inch) |
| Efficiency 99% | 9 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Type | Secondary |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara