Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBRÄNSLEFILTER (VA)
Beskrivning av BRÄNSLEFILTER (VA)
| Outer Diameter | 109 mm (4.29 inch) |
| Thread Size | 1-14 |
| Length | 128 mm (5.04 inch) |
| Gasket OD | 102.1 mm (4.02 inch) |
| Gasket ID | 91.2 mm (3.59 inch) |
| Bowl Thread | 3 1/8-10 UN |
| Efficiency 90% | 30 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4402/11171 |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Primary Application | MACK 21017305 |
HENGST, SK3165/2, 21017305, P550913, WK11001X, FS19966, 20879806
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara