Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBränslefilter P552010
Beskrivning av Bränslefilter P552010
| Outer Diameter | 90 mm (3.54 inch) |
| Inner Diameter | 16 mm (0.63 inch) |
| Length | 69.2 mm (2.72 inch) |
| Efficiency 50% | 10 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4572 |
| Emulsified H2O Efficiency | 95.00 Percent |
| Type | Water Separator |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | RACOR 2010TM |
TP995, 3321, 95208, PF59810, 3321, 95208, 86795, 86208, 3I1251, FEW4073, 505, 505W, 69025170, FS1208, FS1208N1, FS19575, FS20102, HF30606, FSR81208, FSR819575, FSR820102, FSR820103, 9576P552010, CS5403, DNP552010, 4009F, G1003, 848, FF848, PF59810, 11324001, 13240001, X13240001, RE11325, FS748, L202F, FD807, 3208, 3795, F53148, PF3148, 2010TM, 2010TMOR, 500FE, 500FF, 500FG, 500FGSS, 500SERIES, 69025170, 71198855, 20102, SK3920, WG9725550002001, 45688, 71198855, 688688, FS552010, 3917924, 861014, 33208, 33795, WGFS1208, WGFS120830
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara