Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBRÄNSLEFILTER. SPIN-ON
Beskrivning av BRÄNSLEFILTER. SPIN-ON
| Outer Diameter | 118 mm (4.65 inch) |
| Thread Size | M90 x 2 |
| Length | 224 mm (8.82 inch) |
| Gasket OD | 119 mm (4.69 inch) |
| Gasket ID | 102 mm (4.02 inch) |
| Efficiency 99% | 5 micron |
| Type | Secondary |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synteq |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara