Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBRÄNSLEFILTER. SPIN-ON SECONDARY
Beskrivning av BRÄNSLEFILTER. SPIN-ON SECONDARY
| Outer Diameter | 107.5 mm (4.23 inch) |
| Thread Size | M30 x 1.5 |
| Length | 262 mm (10.31 inch) |
| Gasket OD | 99 mm (3.90 inch) |
| Gasket ID | 90.3 mm (3.56 inch) |
| Efficiency 99% | 9 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Collapse Burst | 6.9 bar (100 psi) |
| Type | Secondary |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | MACK 483GB471M |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara