Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBRÄNSLEFILTER. WATER SEPARATOR CARTRIDGE
Beskrivning av BRÄNSLEFILTER. WATER SEPARATOR CARTRIDGE
| Outer Diameter | 84.61 mm (3.33 inch) |
| Inner Diameter | 16 mm (0.63 inch) |
| Length | 69.2 mm (2.72 inch) |
| Efficiency 50% | 2 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4572 |
| Emulsified H2O Efficiency | 95.00 Percent |
| Type | Water Separator |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | RACOR 2010SM |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara