Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBRÄNSLEFILTER. WATER SEPARATOR SPIN-ON
Beskrivning av BRÄNSLEFILTER. WATER SEPARATOR SPIN-ON
| Outer Diameter | 110.99 mm (4.37 inch) |
| Thread Size | 1-14 UN |
| Length | 158.24 mm (6.23 inch) |
| Gasket OD | 104.7 mm (4.12 inch) |
| Gasket ID | 94.5 mm (3.72 inch) |
| Efficiency 95% | 10 micron |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On with Bowl Thread |
| Price Type | F |
| Primary Application | RACOR S3226T |
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara