Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossFÖRRENARE
Beskrivning av FÖRRENARE
| Height | 258.1 mm (10.16 inch) |
| Body Diameter Maximum | 412.49 mm (16.24 inch) |
| Outlet ID | 153.16 mm (6.03 inch) |
| Efficiency | 75 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011, SAE J726 |
| Rated Flow HR | 36.8 m³/min (1300 cfm) |
| Restriction LR | 25 mm H2O (0.98 inch H2O) |
| Restriction HR | 76 mm H2O (2.99 inch H2O) |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara