Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHEAD ASSEMBLY. HMK04 DURAMAX
Beskrivning av HEAD ASSEMBLY. HMK04 DURAMAX
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 98 mm (3.86 inch) |
| Width | 94.8 mm (3.73 inch) |
| Height | 85.8 mm (3.38 inch) |
| Inlet Size | 1 BSP/G |
| Outlet Size | 1 BSP/G |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.7 bar (25 psi) |
| Series | HMK04 |
| Brand | Duramax® |
Liknande produkter
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/4
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/4
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
598,75 kr
Exkl. moms
598,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara