Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHYDRAUL/TRANSM.FILTER
Beskrivning av HYDRAUL/TRANSM.FILTER
| Outer Diameter | 119.4 mm (4.70 inch) |
| Thread Size | 1 3/4-12 UN |
| Length | 367.9 mm (14.48 inch) |
| Gasket OD | 86.03 mm (3.39 inch) |
| Gasket ID | 78.97 mm (3.11 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 9 micron |
| Style | Spin-On |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synteq XP |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara