Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHYDRAUL/TRANSM.FILTER
Beskrivning av HYDRAUL/TRANSM.FILTER
| Outer Diameter | 129 mm (5.08 inch) |
| Thread Size | M45 x 2 |
| Length | 180 mm (7.09 inch) |
| Gasket OD | 107 mm (4.21 inch) |
| Gasket ID | 97 mm (3.82 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 150 micron |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Wire Mesh |
| Primary Application | GIMA 4300400H1 |
4300400M1, 6005028192, HF28919, 4300400H1, SH62035, 3619712M1, SPH9840
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara