Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter (retur) P171531
Beskrivning av Hydraulfilter (retur) P171531
| Outer Diameter | 70 mm (2.76 inch) |
| Inner Diameter | 29 mm (1.14 inch) |
| Length | 130 mm (5.12 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 bar (22 psi) |
| Collapse Burst | 10 bar (145 psi) |
| Style | Cartridge |
| Series | FIK |
| Media Type | Synthetic |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara