Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P550387
Beskrivning av Hydraulfilter P550387
| Outer Diameter | 123.5 mm (4.86 inch) |
| Thread Size | 1 1/2-16 UN |
| Length | 169.2 mm (6.66 inch) |
| Gasket OD | 128 mm (5.04 inch) |
| Gasket ID | 120.9 mm (4.76 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 17 micron |
| Style | Spin-On |
| Series | W023, SP50/60, SP80/90, SP100/120 |
| Media Type | Cellulose |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara