Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P550648
Beskrivning av Hydraulfilter P550648
| Outer Diameter | 102.6 mm (4.04 inch) |
| Inner Diameter | 45.2 mm (1.78 inch) |
| Length | 229 mm (9.02 inch) |
| Gasket OD | 63.5 mm (2.50 inch) |
| Gasket ID | 45.2 mm (1.78 inch) |
| Efficiency Beta 20 | 23 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 26 micron |
| Collapse Burst | 6.9 bar (100 psi) |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | KOMATSU 4241611140 |
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara