Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P551323
Beskrivning av Hydraulfilter P551323
| Outer Diameter | 93 mm (3.66 inch) |
| Thread Size | 1 1/8-16 UN |
| Length | 136 mm (5.35 inch) |
| Gasket OD | 72 mm (2.83 inch) |
| Gasket ID | 62 mm (2.44 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 2 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.5 bar (7 psi) |
| Bypass Valve Setting HR | 0.6 bar (9 psi) |
| Style | Spin-On |
PF2051, SP867, SFO0486, 92712, 92778, BT354, BT8504, 92712, 85712, D4NNB486B, D8NNB486AA, D8NNB486EA, AZH440, HSM6101, HSM6174, 9314, SFO0486, 83912298, D4NNB486B, D8NNB486AA, D8NNB486EA, HF6115, HF6123, HFR86115, HFR86123, 3912256, 3912298, 83912298, D4NNB486A, D4NNB486B, D4NNB486D, D6NNB486A, D6NNB486CA, D8NNB484AA, D8NNB486AA, D8NNB486CA, D8NNB486EA, P3951, P3952, P4638, XP1428, 950SH, Z134, 4T1323, L1712, AP3626, LK3626, LFH4926, 3437036M1, FH86, 1712, 83912256, 83912298, 83918631, D4NNB486B, D8NNB486AA, D8NNB486EA, L83912256, BC1168, H30113, J8630056, HDS486, C1901, PS486, PSH486, PSH96H, 660200, VPD5021, HF551323, 51712, WGH6115, WGH6123, WGH6188
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara