Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P564357
Beskrivning av Hydraulfilter P564357
Attributes
| Outer Diameter | 92.96 mm (3.66 inch) |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 199.89 mm (7.87 inch) |
| Gasket OD | 71.5 mm (2.81 inch) |
| Gasket ID | 61.5 mm (2.42 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 6 micron |
| Style | Spin-On |
| Series | SP15/25 |
| Media Type | Synthetic |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara