Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P566632
Beskrivning av Hydraulfilter P566632
| Seal Material | Viton |
| Outer Diameter | 69.9 mm (2.75 inch) |
| Inner Diameter | 33.96 mm (1.34 inch) |
| Overall Length | 202.95 mm (7.99 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 8 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar (149 psi) |
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara