Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P761040
Beskrivning av Hydraulfilter P761040
| Outer Diameter | 69 mm (2.72 inch) |
| Inner Diameter | 40 mm (1.57 inch) |
| Length | 207.8 mm (8.18 inch) |
| Inlet Diameter | 38 mm (1.50 inch) |
| Outlet Diameter | 40 mm (1.57 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 160 micron |
| Collapse Burst | 5 bar (73 psi) |
| Style | In-Line |
| Media Type | Wire Mesh |
| Primary Application | DEUTZ-FAHR 4427006 |
04427006, 4427006, SH66141, W792, 04427006, 501211171
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara