Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter (retur) P763265
Beskrivning av Hydraulfilter (retur) P763265
| Outer Diameter | 129 mm (5.08 inch) |
| Inner Diameter | 63.7 mm (2.51 inch) |
| Length | 250 mm (9.84 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 bar (22 psi) |
| Collapse Burst | 10 bar (145 psi) |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
R30C10GB, R164G10B, HF35302, R164G10B, MF4003A10HB, R30C10GB, R30C10GB, PT9261MPG, HY12113/2, SH63371
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara