Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P763415
Beskrivning av Hydraulfilter P763415
| Outer Diameter | 93.3 mm (3.67 inch) |
| Inner Diameter | 48.3 mm (1.90 inch) |
| Length | 254.1 mm (10.00 inch) |
| Efficiency Beta 200 | 50 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 50 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.7 bar (10 psi) |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Primary Application | NEW HOLLAND 5198414 |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara