Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P764606
Beskrivning av Hydraulfilter P764606
| Outer Diameter | 108 mm (4.25 inch) |
| Thread Size | M40 x 2 |
| Length | 183 mm (7.20 inch) |
| Gasket OD | 103 mm (4.06 inch) |
| Gasket ID | 93 mm (3.66 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 27 micron |
| Collapse Burst | 10 bar (145 psi) |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | SAME 244193500 |
3551956M91, HF28935, 244193500, SPH9475, SH 63944, WD11001
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara