Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P764660
Beskrivning av Hydraulfilter P764660
| Outer Diameter | 43.5 mm (1.71 inch) |
| Inner Diameter | 22.6 mm (0.89 inch) |
| Length | 203 mm (7.99 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 25 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 bar (22 psi) |
| Collapse Burst | 20 bar (290 psi) |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
9847217, P3052052, R612C25, HF35311, HY10069, HY90411
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara