Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P765704
Beskrivning av Hydraulfilter P765704
| Outer Diameter | 135.2 mm (5.32 inch) |
| Thread Size | 1 3/4-16 UN |
| Length | 244.2 mm (9.61 inch) |
| Gasket OD | 109.7 mm (4.32 inch) |
| Gasket ID | 100 mm (3.94 inch) |
| Efficiency Beta 200 | 42 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 50 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar (12 psi) |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara