Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P766604
Beskrivning av Hydraulfilter P766604
| Outer Diameter | 50 mm (1.97 inch) |
| Inner Diameter | 23.9 mm (0.94 inch) |
| Length | 111 mm (4.37 inch) |
| Gasket OD | 28.71 mm (1.13 inch) |
| Gasket ID | 23.47 mm (0.92 inch) |
| Efficiency Beta 200 | 7 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 9 micron |
| Collapse Burst | 20 bar (290 psi) |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara