Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P163324
Beskrivning av Hydraulfilter P163324
| Outer Diameter | 97 mm (3.82 inch) |
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 240 mm (9.45 inch) |
| Gasket OD | 70 mm (2.76 inch) |
| Gasket ID | 63 mm (2.48 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 7 micron |
| Efficiency Beta 200 | 19 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Style | Spin-On |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Cellulose |
842808800, 853531220, Y05998509, J8633324, HF6565, BT8862, N7332, SPH12505, SH66324, WH10003, 50995034
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara