Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P165335
Beskrivning av Hydraulfilter P165335
| Outer Diameter | 97 mm (3.82 inch) |
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 151.64 mm (5.97 inch) |
| Gasket OD | 70 mm (2.76 inch) |
| Gasket ID | 63 mm (2.48 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 14 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 50 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK04/24 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synthetic |
BT8463MPG, BT8466MPG, BT8847, 92449, 92454, 92497, 85449, 85454, 3I0553, 3I1907, HF6556, HF6568, HF6578, HFR86518, HFR86556, HFR86578, 9576P163428, P6876, P6879, P7320, HF863, HF876, 39136650, SH66335, KL535008, L454, L497, BR2404342, BR4044471, 1449, 1454, 944028Q, P163428, P163546, 73831131, 4044471, 4044501, 1001631, HF165335, 449, 51449, 51454, 551454
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara