Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHYDRAULFILTER (HÖGTRYCK)
Beskrivning av HYDRAULFILTER (HÖGTRYCK)
| Seal Material | Viton |
| Outer Diameter | 78.87 mm (3.11 inch) |
| Inner Diameter | 43.2 mm (1.7 inch) |
| Length | 208.9 mm (8.22 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 12 micron |
| Collapse Burst | 207 bar (3002 psi) |
| Style | Cartridge |
| Series | HPK03, FPK04, HPK04 |
| Media Type | Synthetic |
| Primary Application | PALL HC9601FUT8H |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara