Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P169078
Beskrivning av Hydraulfilter P169078
| Outer Diameter | 97 mm (3.82 inch) |
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 113.54 mm (4.47 inch) |
| Gasket OD | 70 mm (2.76 inch) |
| Gasket ID | 63 mm (2.48 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 7 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
| Primary Application | JOHN DEERE AM102723 |
14722302100, BT8416, 92586, 6686926, 6686929, 85536, 85586, 3I0743, HF35006, HFR835006, C7537, P7537, P7537BLK, AM102723, AM108613, SH66078, L586, 20354, 020354, LG4235, LFH8329, FP7537, WH9004, 1586, H35264, H35264Q, SPH12519, 120842, 1085194, 1105446, 751320, 751330, 687344, HF169078, 586, 51586, 551586, WGH1917, SPH12519, SH66078
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara