Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter P170309
Beskrivning av Hydraulfilter P170309
| Outer Diameter | 79.5 mm (3.13 inch) |
| Thread Size | 2-12 UN |
| Length | 241.81 mm (9.52 inch) |
| Gasket OD | 79.5 mm (3.13 inch) |
| Gasket ID | 47 mm (1.85 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 6 micron |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK03 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synthetic |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara